Kosmetyki do pielęgnacji peruk od Camaflex

Kosmetyki do pielęgnacji peruk od Camaflex

1 widoki
0

Prezentujemy zestaw kosmetyków z firmy Camaflex do pielęgnacji peruk, który można zakupić w naszym sklepie branżowym properuka24.pl

Szampon do peruk PLUS CAMAFLEX 250 ml

Szampon Plus zawiera antystatyczne substancje pielęgnujące, dzięki którym peruka zachowa swoją perfekcyjną formę.

Sposób użycia: do 1 litra letniej wody dodać 1 nakrętkę szamponu. Zanurzyć perukę na 3-5 min. delikatnie ugniatając. Nie trzeć i nie szorować włosów. Po wyjęciu z kąpieli wypłukać w letniej wodzie. Dla lepszego efektu powtórzyć kąpiel w wodzie z dodatkiem balsamu. Nie czesać w stanie mokrym. Pozostawić do naturalnego wyschnięcia.

 

 

Balsam do peruk POSTILIS CAMAFLEX 250 ml

Balsam Postilis troszczy się o naturalny połysk i świeżość fryzury.

Sposób użycia: po umyciu peruki specjalnym szamponem Szampo Plus, zamoczyć ją w wodzie z dodatkiem Balsamu Postilis na ok. 2-3 min. delikatnie ugniatając. Nie trzeć, nie szorować i nie wypłukiwać. Następnie perukę wycisnąć lekko w ręczniku i pozostawić do naturalnego wyschnięcia. Nie czesać w stanie mokrym.

 

 

 

Odżywka do peruk CAMAFLEX 250 ml

Conditioner jest specjalną odżywką pielęgnującą do peruk, dopinek i uzupełnień z włosów syntetycznych. Włosy stają się ponownie miękkie, błyszczące i dają się łatwo układać.

Sposób użycia: po myciu włosów Szamponem Plus, spryskać perukę z odległości około 25 cm. Odżywka nadaje połysk i ułatwia czesanie.

 

 

 

 

Lakier do peruk POSTILAQUE CAMAFLEX 250 ml

Lakier Posti Laque jest specjalnym sprayem do włosów syntetycznych i naturalnych, który nie obciąża włókien peruki. Ten specjalny spray do włosów nadaje Twojej fryzurze naturalnie świeży wygląd i optymalne utrwalenie.

Sposób użycia: Spryskać włosy równomiernie Posti Laque z odległości ok. 30cm. Dla modnych, mocno utrwalonych efektów, spryskać z niewielkiej odległości bezpośrednio na pojedyncze partie włosów.

O autorze