Blog

Safe Zone – profesjonalny płyn do higienicznej dezynfekcji skóry dłoni

Maj 21, 2020 News 0 Comments

POBIERZ OFERTĘ w pdf
KUP TERAZ na www.madeinhair.pl

SAFE ZONE 1.0 to obecnie jeden z najpopularniejszych środków do dezynfekcji skóry dłoni. Produkt ten gwarantuje 99,99% działania dezynfekującego i ma bardzo szerokie spektrum działania (bakterie, w tym prątki, wirusy grzyby i przetrwalniki).

SAVE ZONE 1.0, którego substancją czynną jest 4.9% nadtlenek wodoru,
idealnie nadaje się do dezynfekcji.

Ogromną zaletą produkt SAFE ZONE 1.0 na bazie 4,9% nadtlenku wodoru jest jego bezwonność i łatwość w użyciu. Produkty te są łatwe do przechowywania i niepalne.

SAFE ZONE 1.0 to środek powszechnego użytku, który znajdzie swoje
zastosowanie zarówno w domach, jak i różnorakich miejscach użytku publicznego.

Bezwonność i bezbarwność, a także niepalność produktu wpływa korzystnie na zakres zastosowań produktu SAFE ZONE 1.0. Te cechy, jako kluczowe – umożliwiają stosowanie go w każdym miejscu.

Opracowania Polskie i Międzynarodowe na temat substancji czynnej.
W ostatnich tygodniach International Pharmaceutical Federation FIP podała listę środków dezynfekujących opracowanych przez Chińskie Stowarzyszenie Farmaceutyczne. FIP dla dezynfekcji SARS CoV i MERS-CoV oraz SARS-CoV-2 rozszerza znacząco listę o środki biobójcze zawierające już 0,5% nadtlenku wodoru uznając, że usuwają one wszelkie bakterie i wirusy.

Podobne dane na temat nadtlenku wodoru zostały również opublikowane przez Jurnal of Hospital Infection w styczniu 2020 roku opisuje, iż jedną z substancji likwidujących wirusy takie jak SARS-CoV-19 i inne,
jest 0,5% nadtlenek wodoru.

Opracowanie opublikowane przez dr Małgorzatę Fleischier Katedra i Zakład Mikrobiologii Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu także wskazuje na bakteriobójcze oraz wirusobójcze działanie nadtlenku wodoru.Back to blog list


About the Author