Pivot-Point.pl

Categries

Nasze serwisy www

Share This Project

  Pivot Point International to wiodący na rynku wydawca książek edukacyjnych z zakresu fryzjerstwa i kosmetyki dla ośrodków szkoleniowych, salonów, uczniów, studentów, indywidualnych stylistów i międzynarodowych dystrybutorów.

  W 1962 roku Leo Passage założył szkołę Pivot Point w Chicago w Ilinois i od tego czasu firma daje wiedzę i siłę obejmując swym zasięgiem kreatorów fryzjerstwa, którzy chcą wynieść swoje umiejętności na wyższy poziom artystycznego tworzenia.

  Kształcenie ustawiczne to kamień węgielny, który stał się bazą ponad 50-letniej pracy Pivot Point. Wyszkoleni przez Pivot Point to profesjonaliści, którzy są odważni, ciekawi wiedzy w dążeniu do sukcesu, bo wiedzą jak dotrzeć do każdego klienta z precyzją i artyzmem – cechami wskazującymi na metodę Pivot Point.

  Pivot Point Education, Ltd. jest partnerem ośrodków szkoleniowych, szkół jak i salonów. Poprzez system edukacji Pivot Point oferuje każdemu styliście możliwość uzyskania mocnych, fundamentalnych umiejętności w sprzyjających warunkach nauki.

  Fryzjerzy to artyści, którzy wyrażają swoją kreatywność poprzez pracę z włosami. Dostarczają oni także indywidualny serwis dopasowany do różnych typów klientów zapewniając spełnienie ich potrzeb i marzeń.

  Więcej na www.pivot-point.pl

  Related projects