Blog

AROMASE – ekspert w rozwiązywaniu problemów skóry głowy

Listopad 25, 2020 News 0 Comments

AROMASE to seria produktów do naturalnej, kompleksowej i skutecznej terapii skóry głowy.

www.aromase.pl

Dostępne na: www.madeinhair.pl

Ponad 60 lat doświadczenia w badaniach nad skórą głowy. Eksperci AROMASE proponują naturalny i zdrowy sposób na pielęgnację skóry głowy. Poprawa kondycji skóry głowy wzmacnia jej zdolność do regeneracji i walki z problemami. Podstawą jest diagnoza problemu i odpowiednia kuracja produktami, które są naturalne i efektywne zarazem. Nasza wiedza pomoże dopasować się do potrzeb twojej skóry głowy. Celem jest, niezależnie od problemu, przywrócenie skóry głowy do zdrowego stanu. Czy jest to problem przetłuszczającej się skóry, łupieżu czy stanów zapalnych. Skóra głowy może się samodzielnie regenerować. Trzeba pobudzić mechanizm obronny do pracy, a AROMASE wykorzystuje zintegrowane esencje ziołowe, aby opracować formuły dla różnych typów problemów ze skórą głowy. AROMASE dostarczy produkt, który zrewitalizuje skórę głowy i pomoże przywrócić ją do zdrowego stanu.

AROMASE to łagodna, skuteczna i kompleksowa terapia skóry głowy.

DLA KOGO

Dla osób, które każdego dnia borykają się problemami skóry głowy takimi jak łuszczyca, łojotokowe zapalenie skóry, skóra przetłuszczająca się czy sucha, podrażniona, swędząca ze stanami zapalnymi a w konsekwencji także z nadmiernym wypadaniem włosów.

Dla osób, które poszukują produktów opartych na naturalnych ekstraktach ziołowych, które poprawiają kondycję skóry głowy i tym samym wzmacniają jej możliwości do odbudowy i regeneracji.

Dla wszystkich, którzy mają problemy ze skórą głowy i włosów wynikającą z zaburzenia naturalnej równowagi hydrolipidowej spowodowanej przyczynami środowiskowymi, chorobowymi czy z powodu stosowania zbyt wielu składników chemicznych. W efekcie tych problemów powstaje łupież, świąd, łojotok, grzybica, alergie, zmiany łuszczycowe i wiele innych.Back to blog list


About the Author