Blog


Testy na obecność koronawirusa!

Grudzień 10, 2020 News 0 Comments

Obawiasz się kwarantanny? Czujesz się przeziębiony? Masz gorączkę, ból gardła, kaszel? Obawiasz się zdrowie swoich najbliższych? Nie ryzykuj i ochroń swoich najbliższych! Sprawdź testy na korona wirusa!

Read More

AROMASE – ekspert w rozwiązywaniu problemów skóry głowy

Listopad 25, 2020 News 0 Comments

Dla osób, które każdego dnia borykają się problemami skóry głowy takimi jak łuszczyca, łojotokowe zapalenie skóry, skóra przetłuszczająca się czy sucha, podrażniona, swędząca ze stanami zapalnymi a w konsekwencji także z nadmiernym wypadaniem włosów.

Read More

BioDermic Dermocosmetics

Październik 19, 2020 News 0 Comments

Miło nam poinformować, że nasze portfolio dystrybucyjne poszerzyło się o nową markę. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem BioDermic Dermocosmetics.

Read More

Septilver OXO – Preparat do dezynfekcji

Maj 21, 2020 News 0 Comments

Preparat do dezynfekcji na bazie nadtlenku wodoru z cząsteczkami srebra. DEZYNFEKCJA 3 W 1 • Bezpośrednia dezynfekcja powierzchni. • Dezynfekcja pomieszczeń, odzieży ochronnej przez zamgławianie lub natrysk. • Dezynfekcja urządzeń przez zanurzanie lub natrysk.

Read More

Zestawy: Bezpieczny klient

Maj 20, 2020 News 0 Comments

Dbałość o bezpieczeństwo klientów to w obecnie trudnym czasie stanu epidemicznego najwyższy priorytet dla właścicieli. To poczucie bezpieczeństwa stanie się

Read More