HAIRGUM Barber Shop – wysokiej jakości produkty made in France.

HAIRGUM Barber Shop – wysokiej jakości produkty made in France.

4 widoki
0

Hairgum to po prostu tradycja, jak wszystkie zalety z lat 50tych zamknięte w małym metalowym pudełku. Wosk Hairgum z lat 50tych uczynił markę sławną. Dziś to także żele, balsamy, spraye, pomady itp. o wyglądzie retro. Opakowania wygodne w podróży, łatwe do rozpoznania.

Dowiedz się więcej z naszego portalu www.hairgum.pl

hairgum-portal

Zapraszamy także do dokonywania zakupów w sklepie www.barberspot24.pl

hairgum_shop

HAIRGUM zawsze koncentrował się na innowacji i odróżnieniu się, dlatego właśnie profesjonalny wosk zamknął w metalowej puszce przypominającej pastę do butów. Głęboko osadzona w amerykańskim stylu życia i w historii pielęgnacji włosów, marka złamała kod i ustaliła swoja mocną osobowość na rynku – unikalna marka i wyjątkowe produkty.

slide-fr

HAIRGUM – zdeterminowana i ambitna marka by stać się leaderem wśród profesjonalistów. Tworzenie profesjonalnych produktów zawsze wynika z przeprowadzania badań, rozwijania doświadczeń. Od debiutu w 1992 na Mondial Coiffure Beauté, marka Hairgum wypracowała swój styl i moc na rynku profesjonalnych produktów. Hairgum to nie tylko wysokiej jakości produkty z innowacyjną formułą i konkurencyjną ceną. To także marka wspierająca partnerów w w działaniach marketingowych.

slide-gel-hairgum-fr2

Obecnie Hairgum to lider na francuskim rynku i staje się także poważnym partnerem w Europie, Stanach Zjednoczonych i Australii.

25 po złamaniu zasad, Hairgum znowu odwiedza świat barberów i przedstawia nową markę HAIRGUM Barber Shop.

Wysokiej jakości produkty made in France.

Wszystkie produkty opuszczające nasz magazyn zostały stworzone, przebadane w naszym laboratorium i wyprodukowane na miejscu we Francji. Nasz wydział badawczy jest na stałe zintegrowany z firmą, co daje dużą elastyczność i możliwość realizacji planów produkcyjnych w krótkim czasie.

Naszą wiedzę ponad 20letnią przekazujemy profesjonalistom.

O autorze
Komentarze
 • Priscilla Bangun Ruang#1

  Październik 5, 2016

  I’m excited to find this site. I wanted to thank you for your time for this fantastic
  read!! I definitely enjoyed every bit of it and
  i also have you saved as a favorite to look at new information in your
  web site.